en-flag

O nás

 zt panoramatik


Žilinská teplárenská, a. s.
, ako dominantný producent tepelnej a elektrickej energie v meste Žilina a najbližšom okolí,si kladie vysoké nároky na výstupy zo všetkých oblastí svojej pôsobnosti.

Len dokonale vyvážená starostlivosť o všetky tieto okruhy so sebou prináša uspokojenie požiadaviek našich zákazníkov, kontrolných a dozorných orgánov, akcionárov, občanov mesta a v neposlednom rade zamestnancov spoločnosti.

Pri hľadaní optimálnej cesty ku skvalitneniu výroby energie sledujeme moderné trendy vo výrobe, uplatňujeme najlepšie metódy riadenia a minimalizujeme dopady na životné prostredie.

Pre našich odberateľov zabezpečujeme tepelnú energiu v požadovanej kvalite za cenu, ktorá si udržiava primeranú úroveň a v konkurencii trhu je vysoko atraktívnou.

Naša spoločnosť si zachovala aj 12 rokov po osamostatnení majoritné postavenie v dodávke tepelnej energie v Žiline a v súčasnosti patrí medzi najstabilnejšie spoločnosti v regióne.

Takmer 50-ročná tradícia výroby ako aj snaha o neustále zlepšovanie procesov zabezpečujú stabilitu kvality výroby. Jej efektivitu a ekologickosť sa podarilo výraznou mierou zvýšiť v poslednom desaťročí prebiehajúcou intenzifikáciou využitia paliva a modernizáciou zariadení.

 

 

Naša adresa

ŽILINSKÁ TEPLÁRENSKÁ, a.s.

Košická cesta 11

Žilina

011 87

e-mail:  Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

 

 

Dôležité kontakty

 Zákaznícka linka
 24 hod. služba

Tel: 041/5064 222


 Pracovná doba:
 Po – Pi, 8h – 16h

Tel: 041/5064 240 Mimopracovná doba:
 Recepcia/vrátnica:

Tel: 041/5064 288